Pomagamy w Polsce

Z wielu fundacji prowadzących wartościową działalność wybraliśmy dwie, które wspieramy. Tym z Was, którzy mieszkają w USA proponujemy przesyłanie funduszy na ich rzecz przez Polonię z Jezusem, korzystając ze statusu 501(c)3 naszej fundacji. Oznacza to, że kwota przekazana na rzecz jednej z tych fundacji będzie kwalifikowała się do odpisu podatkowego. Oprócz listownego potwierdzenie wpłaty, wystawimy potwierdzenie na koniec roku.
Czeki wystawione na Polonię z Jezusem prosimy przesyłać na: Polonia z Jezusem, 96 West 25th Street, Bayonne, NJ 07002. W okienku memo prosimy abyście wpisali nazwę fundacji, na którą jest przeznaczony ten czek. Dla tych z Was, którzy mieszkają w Polsce, podajemy numery kont tych fundacji do bezpośrednich wpłat.

 

Stowarzyszenie Pomocy Arka Noego. Ich celem jest realizacja biblijnej zasady: "łaknącemu dać jeść, pragnącemu dać pić, przechodnia przyjąć, chorego odwiedzić, do przebywającego w więzieniu pójść".

Arka Noego prowadzi profilaktykę antynarkotykową w szkołach, ewangelizację uliczną, ewangelizację w szkołach i uczelniach ( ostatnio AGH w Krakowie), służbę więzienną.
Zachęcam Was do odwiedzenia ich:

strona internetowa:http://www.arka-noego.org.pl/
profil na FB:
https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Arka-Noego/416085995095732

 

Stowarzyszenie Dobroczynne "Betlejem" -Dom Łazarza w Krakowie prowadzi działalność wśród bezdomnych i uzależnionych. Więcej informacji na stronie i profilu na FB:

strona internetowa:http://www.dom-lazarza.org/O_nas.html
profil na FB:https://www.facebook.com/Dom.Lazarza

Nr konta: ING BS O/Kraków 84-1050-1445-1000-0022-3352-9748
SWIFT: INGBPLPW

 

Dla zamieszkałych w USA mamy jeszcze jedną propozycję! Możesz również wspierać Dom Łazarza oraz Stowarzyszenie Pomocy „Arka Noego”, robiąc zakupy na witrynie Amazon.com
Polonia z Jezusem uczestniczy w programie „Smile” ( Uśmiech). 0.5% z kwoty Twoich zakupów zostanie przekazane dla Polonii z Jezusem- będziesz płacił na Amazon.com takie same ceny jak bez wspierania PzJ. Nic nie tracisz a pomagasz! Jest to bardzo praktyczny sposób wsparcia. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze (100%) podzielimy pomiędzy te dwie organizacje w Polsce. Koszt przesyłki do Polski pokryjemy z budżetu Polonii z Jezusem. Aby skorzystać z tej możliwości wejdź na witrynę Amazon klikając na zdjęcie: